Podziękowanie Andrzeja Maciejewskiego

Szanowni Państwo !

Uprzejmie dziękuję wszystkim Mieszkańcom Nikielkowa i Wójtowa za udział w wyborach samorządowych i serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali i oddali na mnie swój głos w wyborach burmistrza Barczewa jak i radnego.

Pomimo, że nie zostałem wybrany burmistrzem Barczewa uważam, że wspólnie odnieśliśmy ogromny sukces. Otrzymałem 2009 głosów, które przy 2986 głosach Pana Nitkowskiego i 790 Pana Wrzoska, są dla mnie bardzo dobrym wynikiem. Szczególnie dużo głosów otrzymałem w Nikielkowie i Wójtowie, za co bardzo dziękuję. Jest to dla mnie motywacja do dalszej pracy.
Jako kandydat na radnego do Rady Miejskiej w Barczewie otrzymałem największą liczbę głosów w naszej gminie (241głosów). Jest to dla mnie ogromny kredyt zaufania, dlatego będę Państwa godnie reprezentować jako radny. Będę radnym dla wszystkich mieszkańców Nikielkowa i Wójtowa, dlatego zachęcam Państwa do współpracy. Proszę przekazywać mi swoje problemy osobiście jak i telefonicznie pod nr tel. 666 141 201, a ja postaram się pomóc Państwu w ich rozwiązaniu.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za obdarzenie mnie swoim zaufaniem.
Andrzej Maciejewski