Kolejny etap budowy drogi – kwiecień 2019 r.

Informacja o planowanych zamknięciach odcinków ulic w miejscowościach Nikielkowo i Wójtowo
W związku z planowanymi robotami bitumicznymi, polegającymi na ułożeniu warstwy ścieralnej (warstwy ostatniej – jezdnej) oraz nawierzchni na obiekcie mostowym, Wykonawca podaje do wiadomości:

  • 16.04.2019 r. (wtorek) planowane wykonanie warstw bitumicznych na obiekcie mostowym na ul. Lawendowej w Nikielkowie. Zgodnie z załącznikiem graficznym – dzień 1.
    Uwaga: przejazd przez wiadukt będzie niemożliwy do czasu wykonania warstwy ścieralnej i uzyskania wymaganych pozwoleń – orientacyjny termin czerwiec 2019 r.
  • 17.04.2019 r. (środa) planowane wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Lawendowej w Nikielkowie (od obiektu mostowego do skrzyżowania z ul. Miętową). W czasie układania oraz do całkowitego wystudzenia warstwy – ulica będzie niedostępna dla ruchu. Zgodnie z załącznikiem graficznym – dzień 2.
  • 18.04.2019 r. (czwartek) planowane wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Miętowej (od skrzyżowania z ul. Lawendową) i ul. Bazyliowej (do skrzyżowania z ul. Wrzosową) w Nikielkowie. W czasie układania oraz do całkowitego wystudzenia warstwy – ulice będą niedostępne dla ruchu. Zgodnie z załącznikiem graficznym – dzień 3.
  • 25.04.2019 r. (czwartek) planowane wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Wrzosowej, ul. Makowej i ul. Kwiatowej (do skrzyżowania z ul. Liliową) w Wójtowie. W czasie układania oraz do całkowitego wystudzenia warstwy – ulice będą niedostępne dla ruchu. Zgodnie z załącznikiem graficznym – dzień 4.
  • 26.04.2019 r. (piątek) planowane wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Kwiatowej (od skrzyżowania z ul. Różaną), ul. Akacjowej i ul. Jaśminowej (do skrzyżowania z ul. Modrzewiową) w Wójtowie. W czasie układania oraz do całkowitego wystudzenia warstwy – ulice będą niedostępne dla ruchu. Zgodnie z załącznikiem graficznym – dzień 5.

W związku z utrudnieniami prośmy o pozostawienie samochodów poza miejscem prowadzenia robót oraz nieplanowanie w godz. od 7.00 do 18.00 dostaw materiałów.
Jednocześnie informuję, że w/w roboty uzależnione są od sprzyjających warunków atmosferycznych i termin ich wykonania może ulec zmianie, o czym będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia przepraszamy.