Kolejny etap budowy drogi – 26 kwiecień 2019 r.

Informacja o planowanych zamknięciach odcinków ulic w miejscowościach Nikielkowo i Wójtowo
W związku z planowanymi robotami bitumicznymi, polegającymi na ułożeniu warstwy ścieralnej (warstwy ostatniej – jezdnej). Wykonawca podaje do wiadomości:

  • 26.04.2019 r. (piątek) planowane wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Miętowej i ul. Bazyliowej w Nikielkowie (od skrzyżowania ul. Miętowej z ul. Lawendową do ul. Wrzosową w Wójtowie). W czasie układania oraz do całkowitego wystudzenia warstwy – ulice będą niedostępne dla ruchu. Zgodnie z załącznikiem graficznym – dzień 1.
  • 29.04.2019 r. (poniedziałek) planowane wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Wrzosowej i części ul. Kwiatowej w Wójtowie (od skrzyżowania z ul. Bazyliowej do skrzyżowania z ul. Jaśminową i Różaną). W czasie układania oraz do całkowitego wystudzenia warstwy – ulice będą niedostępne dla ruchu. Zgodnie z załącznikiem graficznym – dzień 2.
  • 30.04.2019 r. (wtorek) planowane wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Kwiatowej, Akacjowej i Jaśminowej w Wójtowie (od skrzyżowania z ul. Różaną i Jaśminową do
    skrzyżowania z ul. Jaśminową i Modrzewiową). W czasie układania oraz do całkowitego wystudzenia warstwy – ulice będą niedostępne dla ruchu. Zgodnie z załącznikiem graficznym – dzień 3.

W związku z utrudnieniami prośmy o pozostawienie samochodów poza miejscem prowadzenia robót oraz nieplanowanie w godz. od 7.00 do 18.00 dostaw materiałów.
Jednocześnie informuję, że w/w roboty uzależnione są od sprzyjających warunków atmosferycznych i termin ich wykonania może ulec zmianie, o czym będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia przepraszamy.