Archiwum miesiąca: grudzień 2018

Informacja o zamknięciach odcinków ulic w Nikielkowie i Wójtowie

Informacja o planowanych zamknięciach odcinków ulic w Nikielkowie i Wójtowie
W związku z planowanymi robotami bitumicznymi polegającymi na ułożeniu warstwy ścieralnej (warstwy ostatniej – jezdnej) Wykonawca podaje do informacji, że:

  • 10.12.2018 planuje ułożyć warstwę dolną bitumiczną na odcinku ul. Jaśminowej do ul. Modrzewiowej w Wójtowie. W czasie układania warstwy oraz do całkowitego wystudzenia warstwy odcinek ulicy będzie niedostępna dla ruchu.
  • 13.12.2018 planuje ułożyć warstwę ścieralną na ul. Lawendowej w Nikielkowie (od początku zakresu do skrzyżowania z ul. Miętową). W czasie układania warstwy oraz do całkowitego wystudzenia warstwy ulica będzie niedostępna dla ruchu.
  • 14.12.2018 planuje ułożyć warstwę ścieralną na ul. Miętowej i ul. Bazyliowej w Nikielkowie od skrzyżowania ul. Miętowej z ul. Lawendową do skrzyżowania ul. Bazyliowej z ul. Wrzosową w Wójtowie. W czasie układania warstwy oraz do całkowitego wystudzenia warstwy ulica będzie niedostępna dla ruchu.

W związku z powyższym informuję, że

  • 10.12.2018 dojazd do ul. Kwiatowej w Wójtowie oraz do Nikielkowa zgodnie z wprowadzonym objazdem.
  • 13.12.2018 ul. Lawendowa w Nikielkowie ze względu na prowadzone roboty na wiadukcie oraz brak innej alternatywnej drogi objazdowej do ul. Lawendowa będzie całkowicie nieprzejezdna. W związku z powyższym prosimy mieszkańców o ustawienie aut w miejscach umożliwiających wyjazd (np. na ul Miętowej, ul. Lawendowej – na płytach itp.)
  • 14.12.2018 dojazd do ul. Lawendowej objazdem ul. Krokusową (ul. Miętowa od skrzyżowania z ul. Lawendową w Nikielkowie do skrzyżowania z ul Wrzosową będzie zamknięta dla ruchu).

W związku z utrudnieniami prośmy o pozostawienie aut poza miejscem prowadzenia robót.
Jednocześnie informuję, że w/w roboty uzależnione są od sprzyjających warunków atmosferycznych i termin ich wykonania może ulec zmianie.
Za utrudnienia przepraszamy.

Schemat utrudnień na dzień 10.12.2018

Schemat utrudnień Lawendowa

Schemat utrudnień Miętowa