Schematy – linia 115 i 125

Przedstawiamy schemat trasy przejazdu nowej linii komunikacyjnej 115 i 125 oraz rozkłady jazdy opracowane przez ZDZiT w Olsztynie. Komunikacja zostanie uruchomiona od 6 maja 2024 roku i będzie obowiązywała w dni robocze szkolne i dni robocze nieszkolne.

Proszę o przekazywanie wszelkich uwag/ wniosków odnośnie tras i rozkładów jazdy na adres mailowy: umb@barczewo.pl, magdalena.taras@barczewo.pl lub agnieszka.kostrupska@barczewo.pl

Przejazd komunikacją będzie kosztował tyle samo co bilet na linii 114 i 124. Tutaj nic się nie zmienia w tym temacie i wszelkie ulgi dostępne na liniach 114 i 124 będą też obowiązywały na liniach 115 i 125.

Przystanki na trasie Wójtowo-Nikielkowo to przystanki “Na żądanie”. Już prawie wszystkie zostały zamontowane, jeszcze tylko na ul. Modrzewiowej w Wójtowie dostawimy dwa znaki.

Podczas rozmów z Mieszkańcami Państwa Sołectw proszę o rozpowszechnianie informacji odnośnie zachowania szczególnej ostrożności w godzinach porannych i godzinach popołudniowych (w których autobusy będą kursować) i umożliwienie kierowcom autobusów dokonywanie manewrów np. poprzez ustąpienie pierwszeństwa.

Rozkłady jazdy