Archiwum miesiąca: listopad 2014

Petycja o przyłączenie Wójtowa do internetu

Proszę o przeczytanie i podpisanie się pod petycją
Przyłączenie Wójtowa do sieci szybkiego internetu
oraz przekazanie tej informacji sąsiadom.

Petycja znajduje się na stronie:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=10981&powiadom=1

Projekt „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo warmińsko-mazurskie” polega na wybudowaniu sieci światłowodowej, która zapewni szerokopasmowy dostęp do internetu mieszkańcom oraz instytucjom województwa.
Więcej informacji:

Podziękowanie Andrzeja Maciejewskiego

Szanowni Państwo !

Uprzejmie dziękuję wszystkim Mieszkańcom Nikielkowa i Wójtowa za udział w wyborach samorządowych i serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali i oddali na mnie swój głos w wyborach burmistrza Barczewa jak i radnego.

Pomimo, że nie zostałem wybrany burmistrzem Barczewa uważam, że wspólnie odnieśliśmy ogromny sukces. Otrzymałem 2009 głosów, które przy 2986 głosach Pana Nitkowskiego i 790 Pana Wrzoska, są dla mnie bardzo dobrym wynikiem. Szczególnie dużo głosów otrzymałem w Nikielkowie i Wójtowie, za co bardzo dziękuję. Jest to dla mnie motywacja do dalszej pracy.
Jako kandydat na radnego do Rady Miejskiej w Barczewie otrzymałem największą liczbę głosów w naszej gminie (241głosów). Jest to dla mnie ogromny kredyt zaufania, dlatego będę Państwa godnie reprezentować jako radny. Będę radnym dla wszystkich mieszkańców Nikielkowa i Wójtowa, dlatego zachęcam Państwa do współpracy. Proszę przekazywać mi swoje problemy osobiście jak i telefonicznie pod nr tel. 666 141 201, a ja postaram się pomóc Państwu w ich rozwiązaniu.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za obdarzenie mnie swoim zaufaniem.
Andrzej Maciejewski

Idę na wybory Wójtowo

9 listopada po raz kolejny Stowarzyszenie “Wspólne Wójtowo” zorganizowało akcję, pod patronatem #_Masz_Głos_Masz_Wybór, namawiającą mieszkańców do udziału w wyborach samorządowych.

Informowało także o planowanym spotkaniu debacie z kandydatami które odbędzie się 12 listopada 2014 r. o godz 18.00 w Restauracji Hier Mann w Wójtowie.

Dziękuje wszystkim za udział, a szczególnie członkom Stowarzyszenia za przygotowanie akcji — w Wójtowo, Gmina Barczewo.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć