Archiwum miesiąca: październik 2016

Odwołany „Jesienny rajd rowerowy”

gietrzwald_rower_2016_07Ksiądz Proboszcz po rozmowie z Panem Darkiem Kubickim ustalił, że ze względu na warunki pogodowe rajd zostaje przeniesiony na wiosnę.

Ksiądz Proboszcz i Pan Darek Kubicki zapraszają na „Jesienny rajd rowerowy” do miejsc związanych z Osobą św. Jana Pawła II, który zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odbędzie się 29 października, w sobotę, początek o godz. 9.00.

Celem jest miejscowość Pajtuński Młyn (ok. 15 km) koło Purdy.
Pajtuński Młyn leży nad rzeką Kośną, którą w 1958 r.,
już jako Bp Nominat płynął ks. Karol Wojtyła ze swoją „Rodzinką”. !

Dziękujemy za pomoc

Jesteśmy pod wrażeniem Na nasz apel licznie stawili się Panowie mieszkańcy Wójtowa w celu Montażu tablic informacyjnych, które zostały wykonane w ramach projektu “Wójtowo na kwiatowo” z programu odnowy wsi “Wieś Warmii, Mazur i Powiśla w której warto żyć” z Urzędu Marszałkowskiego.

Mieszkańcy zauważyli już różnice w wyglądzie naszej miejscowości i coraz chętniej włączają się do akcji.

Projekt jeszcze nie jest skończony. Jeśli ktoś chciałby się włączyć serdecznie zapraszamy. Zostało nam jeszcze sporo do zrobienia 😉

Czekamy na Was

Wnioski do budżetu

Uprzejmie informuję, że jako radny z terenu Nikielkowa i Wójtowa, złożyłem wnioski do budżetu gminy Barczewo na rok 2017.

Uważam, że zadania określone w moich wnioskach należą do podstawowych potrzeb mieszkańców z mojego okręgu. Ponieważ mieszczą się one zarówno w katalogu zadań własnych gminy jak i możliwościach finansowych gminy Barczewo, deklaruję, że podejmę starania o ich realizację.
Andrzej Maciejewski

Zapraszamy na czyn “Wójtowo na kwiatowo”

skarpaSzanowni Mieszkańcy Wójtowa,
bardzo prosimy Was o wsparcie w zakończeniu projektu “Wójtowo na kwiatowo”.

Zapraszamy na Czyn “Wójtowo na kwiatowo” sobota 8  października 2016 r. godz. 11.00 na”skarpie”. Liczymy na Twoja obecność. Zabierz sąsiada i sąsiadkę, grabkę i łopatkę, pomóż nam dokończyć projekt. Na zakończenie prac wspólne ognisko.
Może ktoś ma na oddanie geowłókninę, krzaki, nawozy itp rzeczy? Chętnie przyjmiemy

Sołtys, Rada Sołecka

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

wystawkaZbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Wójtowie odbędzie się  21 października 2016 r.

Odpady powinny być zgromadzone nie wcześniej niż 24 godziny przed wyznaczonym terminem odbioru, zapewniając swobodny dostęp oraz w miejscu łatwo dostępnym bez konieczności wchodzenia na posesję.

Chęć odbioru ww. odpadów należy zgłosić telefonicznie lub pocztą elektroniczną na co najmniej 2 dni przed wyznaczonym terminem odbioru (tel. 89 514 84 66 lub zuk@barczewo.pl).

Więcej informacji