Archiwum miesiąca: maj 2016

Zebranie wiejskie

zebranie_31_05_2016Zapraszamy mieszkańców Wójtowa na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się 31 maja 2016 r. o godz. 19.00 na placu zabaw przy ulicy Modrzewiowej w Wójtowie.

 

Program zebrania

  1. Omówienie spraw dotyczących stanu dróg i oświetlenia.
  2. Aktywna wieś Warmii, Mazur i Powiśla” omówienie realizacji projektu “Wójtowo na kwiatowo” – Grupa Odnowy Wsi
  3. Omówienie  udziału mieszkańców Wójtowa w konkursie „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś”  w ramach poprawy stanu ekologicznego i estetycznego Sołectwa Wójtowo
  4. Omówienie spraw bieżących.

Nie bądź obojętny na to co się dzieje na własnym podwórku – czekamy na Ciebie !!!
Sołtys, Rada Sołecka

Gra terenowa

kubus_w_stuwojtowym_lesie29 maja 2016  o godzinie 13.00 w Wójtowie na placu zabaw odbędzie się ognisko oraz gra terenowa o tematyce harcerskiej. Impreza organizowana jest dla harcerzy, ale również osób niezrzeszonych.

Zabawa rozpocznie się zbiórką, na której będą wręczone potrzebne materiały, potem przejdziemy przez szlak, na którym znajduje się wiele zagadek, przeszkód i zadań. Zmagania zakończy ognisko.

Zapraszamy w imieniu organizatorów dzieci i młodzież z Wójtowa 29 maja 2016 r. o godz 13.00 na Plac Zabaw przy ul. Modrzewiowej.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

wystawkaZbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Wójtowie odbędzie się  20 maja 2016 r.

Odpady powinny być zgromadzone nie wcześniej niż 24 godziny przed wyznaczonym terminem odbioru, zapewniając swobodny dostęp oraz w miejscu łatwo dostępnym bez konieczności wchodzenia na posesję.

Chęć odbioru ww. odpadów należy zgłosić telefonicznie lub pocztą elektroniczną na co najmniej 2 dni przed wyznaczonym terminem odbioru (tel. 89 514 84 66 lub zuk@barczewo.pl).

Więcej informacji