Archiwum miesiąca: październik 2021

Rodzinna Gra Terenowa

Koło Gospodyń wiejskich w Wójtowie Wójtowianki Zaprasza do wspólnej zabawy -Gra #Odkryj Wójtowo odbywa się na terenie Wójtowa i ma na celu poznanie uroczych zakątków wsi, fragmentów jej historii oraz wyjątkowych ludzi, którzy tu mieszkają. 
Podczas zabawy czekają na Was skrytki, szyfry, łamigłówki, ciekawostki i spacer po pięknej i uroczej Naszej Małej Ojczyźnie?

Początek zabawy ma miejsce przy Kościele (ul. Kwiatowa19) – Biblioteka pod Dobrym Aniołem.
 Na miejscu znajdziecie skrzynie oraz niezbędne instrukcje z mapką z zaznaczonymi punktami do odwiedzenia. Rozwiązujemy zagadki, wpisujemy hasła, literki będą potrzebne do ułożenia hasła finałowego. Ukończenie gry, przemieszczając się pieszo powinno zająć między min. 2 godziny. Na rowerach szybciej ?

Za ukończenie czekają na Was nagrody 🙂

 Finałowe Spotkanie – Podchody 30.10.2021r. – PZU Ścieżka Zdrowia!!!
Zabawa adresowana jest dla rodzin z dziećmi, dziadków z wnukami, młodzieży oraz dla wszystkich spragnionych poznania historii Wójtowa.
Realizacja “Wójtowo-Gra Rodzinna Gra Terenowa”, w ramach projektu NOWEFIO – Warmia Mazury Lokalnie 5.

Pliki do pobrania:

Odpady BIO

Informujemy, że odpady BIO będą odbierane w październiku, listopadzie i grudniu 2021 r. dwa razy w miesiącu zgodnie z harmonogramem w dni wywozu odpadów zmieszanych i selektywnie zbieranych.

Andrzej Maciejewski
/Burmistrz Barczewa/

Teatr w warmińskiej skrzyni

W sobotę, 9 października, w naszej świetlicy odbyły się warsztaty teatralne, w ramach projektu “Teatr w warmińskiej skrzyni”.
Serdecznie dziękujemy Annie Rok za przeprowadzenie warsztatów teatralnych “Teatr w warmińskiej skrzyni” oraz Paniom Lucynie i Izabeli za wsparcie.
Dzięki spotkaniu powstała piękna legenda wójtowska oraz cudne postacie do naszej już legendy.
Moc jest w nas, to co się zadzieje zależy od nas.
Pytacie Czy będzie kontynuacja?
Legenda i figurki zostały w naszej świetlicy. Jeżeli będą chętne osoby, aby zapoznać się z legendą, oraz żeby razem zrobić przedstawienie, nie widzę problemu.

Zapraszam do kontaktu
 Sołtyska Wójtowa