Konkurs „Czysta i piękna zagroda …”

Nasza miejscowość została zgłoszona do konkursu „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś”.

26 kwietnia 2017 r., Wojewódzka Komisja Konkursu „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś” dokonała I lustracji naszej miejscowości. Zgodnie z regulaminem lustracja odbyła się w obecności przedstawicieli gminy i rady sołeckiej. W tym roku zgłoszone zostało Boisko Leśne. Dlatego zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc w poprawie estetyki Wójtowa oraz wszelkich działaniach z tym związanych.

A tymczasem o godz 8.00 na placu zabaw przy Modrzewiowej wójtowska delegacja (Alicja, Iwona i Adam) czekała na szacownych gości z kawą i ciastem – tak na rozruch:-). Następnie w miłej atmosferze udaliśmy się na „Leśny Zakątek” w celu lustracji terenu, no i oczywiście naszych zamiarów wobec niego.

Plany są ogromne, jednak lwią część pozostawiliśmy w tajemnicy nie ujawniając do końca naszych zamiarów (zawsze to zaskoczenie na + przy ocenie projektu). Sam plac i dojazdowa ulica Klonowa dają duże możliwości (tu liczymy na kreatywność mieszkańców) w stworzeniu naprawdę fajnej przestrzeni dla wszystkich Wójtowiaków (i nie tylko).