Archiwum kategorii: informacje

Zbiórka opłat za wywóz odpadów

Dyżur Sołtyski

oraz możliwość wniesienia opłat za wywóz odpadów komunalnych

  • piątek 8 stycznia 2021 w godzinach 17.00-18.30 w świetlicy wiejskiej ul. Wierzbowa 1
  • niedziela 10 stycznia od godz 10.00-11.00 oraz od 12.00-12.30 W salce parafialnej ul. Kwiatowa 19
  • W innych terminach istnieje możliwość umówienia się na telefon.

Zapraszam

Pozdrawiam Beata Jakubiak

Zmiany kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Barczewo

Uchwała nr XXIV(230)2020 Rady Miejskiej w Barczewie z dnia 24.09.2020 r. w sprawie uchwalenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Barczewo

UCHWAŁA NR XVII(187)2020 RADY MIEJSKIEJ W BARCZEWIE z dnia 27 lutego 2020 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w obrębie Wójtowo, gmina Barczewo ( Dz.U. Województwa Warmińsko- Mazurskiego z 22.05.2020 r. poz.2227 )

Zbiórka opłat za wywóz odpadów

Ostatnia rata w tym roku za wywóz odpadów, można ją uiścić u Sołtyski 6 grudnia niedzielę w salce parafialnej w godz. 11-12 oraz we wtorek 8 grudnia  w godz. 17-18 w świetlicy.

Pozostałe dni można się umawiać, proszę o kontakt telefoniczny 602 486 476

Pozyskany % z wpłat wykorzystany jest na cele sołeckie.

Sołtyska Wójtowa
Beata Jakubiak

Święty Mikołaj w Wójtowie

Jak co roku o tej porze, mimo czasów innych niż wszystkie,  6 grudnia Wójtowo odwiedzi nas dostojny gość Święty Mikołaj.

Dlatego tez drogie dzieci wypatrujcie i zatrzymujcie orszak Mikołaja, który będzie przemieszczał się  ulicami Wójtowa. Dostojny Gość pojawi się  u nas na zaproszenie Księdza Proboszcza, Pani Sołtys, Koła Gospodyń wiejskich Wójtowianki oraz Stowarzyszenia „Wspólne Wójtowo”.

W niedzielę 6 grudnia 2020 roku, po zakończonej mszy świętej w naszej Parafii o godzinie 11.00 i rozmowie z księdzem proboszczem Andrzejem,  spod kościoła około godziny12.20 wyruszy orszak Świętego Mikołaj.

Orszak obejdzie naszą miejscowość głównymi ulicami. Podróż rozpocznie  od placu kościelnego i przejedzie ulica Kwiatową, skręci we Wrzosową, następnie  ul. Makową wróci do ulicy Kwiatowej i skręci w ul. Bławatną, stamtąd skieruje się na ul. Leszczynową i uda się na Plac Zabaw ok 12.40, gdzie zatrzyma się na chwilę. Z placu zabaw uda się na os. Leśne na koniec ul. Klonowej i zawróci przy ul. Jodłowej, aby odpocząć na Boisku leśnym ok godz. 13tej, gdzie sprawdzi co też przygotowały dla niego dzieci. Z Boiska Leśnego planuje przejechać i odwiedzić osiedle Słoneczne, wjedzie od strony ul. Grabowej zatrzyma się na wysokości ul. Słonecznej.

Wróci następnie do parafii, gdzie sprawdzi czy rozdał wszystkie paczki i podzieli się swoimi wrażeniami z wizyt u w wójtowskich dzieci z organizatorami wizyty.

Drogie Dzieci bądźcie grzeczne, uważne i wypatrujcie Świętego Mikołaja

Link do informacji na facebooku

Wójtowo na różowo

WójtowoNaKwiatowo 💐 tym razem i na różowo Hasło wciąż aktualne. Dziś zakwitły w wielu miejscach naszej miejscowości piękne chryzantemy. W odezwie na apel #ARMiR Koło Gospodyń Wiejskich w Wójtowie Wójtowianki odebrało piękne chryzantemy z gospodarstwa ogrodniczego w Mykach gm. Dywity. #KupChryzantemy #WspieramyLokalnie Przywieźliśmy piękne sadzonki do naszego sołectwa, które dzięki Członkiniom i Mieszkańcom Wójtowa, zostały posadzone w wielu miejscach naszej miejscowości. Mamy nadzieję ze przyniosą nam trochę koloru w te pochmurne dni.

Serdecznie Dziękujemy za odzew na apel o pomoc w organizacji i w transporcie oraz ich posadzeniu.
Anna Gorczyńska, Iwona Perczyńska, Irena Sz, Anna Szymańska, Wioletta Moczek, Bogumiła Miszkiel, Anna Obrębska, Małgorzata i Zbigniew Kozłowscy, Paulina Kaciuba oraz Beata i Krzysztof Jakubiak.
Dziękujemy ❣️

Pozdrawiam
Sołtyska Wójtowa
Beata Jakubiak

Zbiórka podatku oraz opłaty za wywóz odpadów

kolejne Opłaty za śmieci oraz podatek można uiścić u Sołtyski 

  • we wtorek 3 listopada w świetlicy w godz 17.00-18.00
  • w niedzielę 8 listopada w godz. 10.00-11.00 oraz po godzinie 12.00 w salce parafialnej
  • we wtorek 10 listopada od godz. 17.00 do 18.00 w świetlicy.

Lub proszę o kontakt telefoniczny 602 486 476 

%  od zebranych kwot przeznaczony zostanie na cele Sołeckie. 

Zapraszamy

Serdecznie dziękuję.

Sołtyska Wójtowa
Beata Jakubiak